Przemysł

Robinson Europe. Promocja marki

Spółka zajmująca się sprzedażą sprzętu wędkarskiego mocno inwestowała w ostatnim czasie w promocję marki i pozyskała rekordowe zamówienia na przyszły sezon.
Foto: Adobestock

Notowania Robinson Europe rosły pod koniec czwartkowej sesji o 3,3 proc., do 6,25 zł.

Spółka zwiększyła zaangażowanie w promocję marki na rynku polskim poprzez m.in. większą aktywność w social mediach, udział w imprezach wędkarskich czy promocję w prasie tradycyjnej.

– Nasz segment wędkarstwa osiąga stabilny wzrost we wszystkich obszarach działań dystrybucyjnych, co napawa nas dużym optymizmem. Warto dodać, że w IV kwartale roku obrotowego 2018/2019 (tj. od 1 sierpnia 2019 r. do 31 października 2019 r. – red.) alokowaliśmy nasze zasoby na przygotowaniu do przyszłego sezonu i zbieranie zamówień przedsezonowych, co zaowocowało zebraniem ich na rekordowo wysokim poziomie w relacji do minionych lat – tłumaczy Paweł Busz, członek zarządu Robinson Europe.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.