Przemysł

Pracowity rok przed APS Energią

Trwają rozmowy dotyczące form kooperacji na rynku egipskim, a ich rezultaty powinny być widocznie w najbliższych miesiącach. Spółka umocniła swoją pozycję na rynku rosyjskim, gdzie sytuacja jest dobra.

Piotr Szewczyk, prezes APS Energii, myśli optymistycznie o przyszłym roku. Spółka się rozwija i dostrzega coraz więcej miejsca dla siebie na rynku.

Foto: parkiet.com

Przyszły rok dla APS Energii może być bardzo owocny. Sytuacja na rynku rosyjskim jest dobra, a w planach jest m.in. ekspansja w Egipcie. Podczas środowej sesji akcje spółki drożały o blisko 6 proc., do 1,96 zł. Firma jest wyceniana przez rynek na ok. 54 mln zł.

Przesunięte projekty

APS Energia jest producentem systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Jak spółka radzi sobie w dobie koronawirusa?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.