Oszczędzanie

W skrócie: Po podwyżkach stóp banki zaczynają podnosić oprocentowania

Foto: Adobestock

Premia za lokatę | Toyota Bank Polska startuje z najnowszą akcją promocyjną „Lokaty z premią". Klienci, którzy posiadają aktywne konto w banku oraz założą Lokatę Sprint na 200 dni lub Lokatę Plus na 12 miesięcy, mogą otrzymać premię pieniężną w wysokości nawet 150 zł. Z akcji można skorzystać do 9 stycznia 2022 r. – Reagując na decyzję RPP dotyczącą stóp procentowych, wprowadziliśmy do oferty nową Lokatę Sprint na 200 dni z oprocentowaniem 1,30 proc., natomiast teraz startujemy z akcją promocyjną, która pozwoli klientom na jeszcze większy zysk ze zdeponowanych środków poprzez dodatkową premię pieniężną – mówi Piotr Marszewski, koordynator ds. marketingu w banku.

Promocja konta | W ramach promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 33", posiadacze Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium otrzymują 1,25 proc. w skali roku dla nowych środków do 50 tys. zł przez 62 dni. Dla nadwyżki powyżej 50 tys. zł obowiązuje oprocentowanie zmienne standardowe. Promocja trwa do 11 grudnia 2021 r.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.