Medycyna i zdrowie

Milton Essex walczy z pandemią

Rozpoznawanie chorych na koronawirusa tylko na podstawie objawów oraz badanie nowych metod diagnostyki alergii. Spółka, mimo wybojów, w końcu trafia na małą giełdę.

Radosław Solan, wiceprezes Miltonu Essex.

Foto: materiały prasowe

W najbliższym czasie na NewConnect wejdzie nowa spółka biotechnologiczna. Milton Essex nie skupia się jednak wyłącznie na pandemii, chce za to pomóc alergikom. To będzie 13. debiut na małej giełdzie w tym roku.

Rozpoznanie i pomoc

Milton Essex posiada obecnie dwa produkty. SkinSense, flagowy projekt dotyczący diagnostyki alergii, wszedł w fazę certyfikacji, choć pandemia spowodowała opóźnienia w dostawie kluczowych komponentów.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.