Medycyna i zdrowie

Medinice: W oczekiwaniu na pierwsze zyski

Sytuacja związana z pandemią nie wpłynęła w znaczący sposób na działalność spółki, jednak odcisnęła piętno poprzez opóźnienia w dostawie pierwszych partii funkcjonalnych prototypów elektrody MiniMax.

Sanjeev Choudhary, prezes Medinice.

Foto: materiały prasowe

Skutkowało to przesunięciem zapowiedzianych wcześniej terminów rozpoczęcia oraz zakończenia badań przedklinicznych w tym projekcie.

W ocenie zarządu Medinice działalność jest obecnie prowadzona bez większych zakłóceń. Jednakże przedłużająca się pandemia oraz dalsze utrzymanie obowiązujących obostrzeń mogą w znaczny sposób wpłynąć na zmianę harmonogramów projektów. – Nasze strategiczne plany na 2021 r. pozostają niezmienne. W nadchodzących kwartałach, tak jak i w poprzednich, uwagę będziemy koncentrować na dalszym budowaniu wartości Medinice poprzez realizację tzw. kamieni milowych w priorytetowych i nowych projektach oraz poszerzaniu naszego portfolio o kolejne innowacyjne technologie medyczne – zapewnia Sanjeev Choudhary, prezes Medinice.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.