REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

MedApp. Cel: jak najwięcej rynków

Spółka rozpoczęła ofertę publiczną akcji serii G, w ramach której planuje pozyskać do 2,68 mln zł.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

Jak wynika z dokumentu ofertowego, 2 mln zł z emisji zostanie przeznaczone na dalszy rozwój produktów i związany z tym wzrost zatrudnienia, a 0,5 mln zł pokryje koszty marketingu, sprzedaży oraz innych działań związanych z komercjalizacją produktów. Pozostała część zostanie przeznaczona na rozpoczęcie postępowania w Agencji Żywności i Leków (FDA) w Stanach Zjednoczonych. Dotychczas MedApp wyemitował ponad 237 mln akcji.

– Celem na ten rok jest rozwinięcie produktów oraz zintensyfikowanie działań komercjalizacyjnych. Pracujemy nad wersją 2.0 systemu CarnaLife Holo. Nowa wersja systemu będzie rozbudowana o nowe funkcjonalności. Aktualizujemy również CarnaLife System. Zależy nam, by nasze produkty były dostępne na jak największej liczbie rynków. W ten sposób przyspieszymy osiągnięcie rentowności – komentuje Krzysztof Mędrala, prezes zarządu MedAppu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA