REKLAMA
REKLAMA

Ludzie rynku

Filip Jeleń, Pure Biologics: Możemy różnicować źródła przychodów

WYWIAD | Filip Jeleń z prezesem wybierającej się na NewConnect spółki Pure Biologics rozmawia Kamil Majcher

Filip Jeleń, prezes Pure Biologics

Foto: Archiwum

Pure Biologics dysponuje obecnie dwoma platformami do generowania potencjalnych leków – PureSelect oraz PureApta. Jaki jest ich potencjał?

Na bazie obu platform możemy generować własne projekty innowacyjne, świadczyć usługi generowania kandydatów na leki na zlecenie podmiotów zewnętrznych oraz tworzyć narzędzia diagnostyczne. Oznacza to, że jesteśmy w stanie skutecznie dywersyfikować źródła przychodów. W ramach platformy PureSelect rozwijamy obecnie jeden projekt na bazie innowacyjnego przeciwciała z potencjalnym zastosowaniem w nowotworach jelita grubego, jednego z najczęściej występujących nowotworów na świecie. Potencjał rynkowy jest tutaj ogromny. Jest to dodatkowo projekt immunoterapeutyczny, z jednego z najgorętszych obecnie obszarów rozwoju leków. Jednocześnie prowadzimy badania nad opracowaniem testu do diagnostyki onkologicznej. Już za dwa lata możemy być w stanie sprzedać gotową licencję i uzyskać z tego tytułu pierwsze przychody ze sprzedaży.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Tylko teraz: kwartalna e-prenumerata Parkietu aż 30% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA