Ludzie rynku

Sebastian Siejko, Vestor DM: Całemu rynkowi potrzebna jest stabilizacja

WYWIAD | Sebastian Siejko - z członkiem zarządu Vestor DM rozmawia Przemysław Tychmanowicz

Sebastian Siejko, członek zarządu Vestor DM

Foto: materiały prasowe

Branża maklerska ubiegły rok chyba znowu może uznać za bardzo trudny?

Sebastian Siejko: Faktycznie, ubiegły rok był bardzo wymagający dla całej branży maklerskiej. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że pod względem negatywnych wydarzeń takiego roku jeszcze nie było. Sprawa GetBacku i wszystko, co przy tej okazji się wydarzyło, jest dla całego rynku traumą podobną do sprawy Lehman Brothers w Stanach Zjednoczonych. Takie sytuacje jednak się na świecie zdarzają i wzorem innych rynków trzeba wyciągnąć z tego konsekwencje i iść dalej.

Sama sprawa GetBacku jak mocno bezpośrednio w was uderzyła?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.