Kredyty i pożyczki

TOP 10 kredytów gotówkowych z ubezpieczeniem

Osoby, które chcą czuć się bezpiecznie zaciągając zobowiązanie w banku, powinny wybrać kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem. Taki produkt pozwala np. uchronić się przed trudnościami w spłacie rat.
Foto: Adobestock

W grudniu, najtańsze pożyczki w pakiecie z ubezpieczeniem na kwotę 3 tys. zł, spłacane w 12 ratach generowały średnią ratę na poziomie 288 zł.

Najtańszą ofertę ma Raiffeisen Polbank. „Pierwsza Pożyczka 2,99 proc." dotyczy kredytów gotówkowych udzielanych na maksymalny okres 24 miesięcy i na kwotę nie wyższą niż 4 tys. zł. Rata kredytu z ubezpieczeniem wynosi 265,5 zł. Bank nie nalicza oprocentowania. Pobiera wyłącznie prowizję w wysokości 2,99 proc.

Korzystną ofertę prezentuje również eurobank. „Pożyczkę od ręki" zaciągnąć można na 3 lata. Maksymalna kwota zobowiązania, podobnie jak w Raiffeisen Polbank, nie może przekraczać 4 tys. zł. Bank nie pobiera prowizji. Nalicza oprocentowanie nominalne w wysokości 9,4 proc., co kształtuje miesięczną ratę na poziomie 270,5 zł. Bank oferuje ubezpieczenia na czas spłaty rat - podstawowe: na wypadek śmierci i trwałego inwalidztwa oraz dodatkowe: na wypadek utraty pracy lub czasowej niezdolności do pracy lub poważnego zachorowania (w zależności od źródła uzyskiwanych dochodów).

W PKO BP zaciągnąć można Mini Ratkę z prowizją 0 proc. i pakietem ubezpieczeń od zdarzeń uniemożliwiających lub utrudniających spłatę. Kredyt do kwoty 10 tys. zł spłacać można przez 15 miesięcy. Oprocentowanie pożyczki wynosi 9,99 proc. Miesięczna rata Mini Ratki z ubezpieczeniem wynosi 271,65 zł.

O prosty kredyt gotówkowy do 4 tys. zł można wnioskować w Banku Zachodnim WBK. Wykupując ubezpieczenie Spokojny Kredyt, zobowiązanie zaciągnąć można bez kosztów prowizji. Kredyt może być udzielony maksymalnie na 1,5 roku. Oprocentowanie pożyczki wynosi 6,99 proc. Rata wynosi niespełna 280 zł.

Alior Bank oferuje Pożyczkę Internetową. Kredyt z ubezpieczeniem na życie zaciągnąć można do kwoty 200 tys. zł. Spłatę rozłożyć można na 60 miesięcy. Bank nie pobiera prowizji za przyznanie środków. Oprocentowanie pożyczki wynosi 9,99 proc, a rata - prawie 281 zł.

Dziesiątkę najlepszych kredytów z ubezpieczeniem na kwotę 3 tys. zł ze spłatą w jeden rok zamyka mBank. Oferuje kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem spłaty rat pobierając 12,99 proc. prowizji. Oprocentowanie pożyczki wynosi 6,99 proc. Miesięczna rata nie przekracza jednak 300 zł.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły