REKLAMA
REKLAMA

Inwestycje

Parkiet TV ma już 10 000 widzów

We wtorkowy poranek liczba subskrybentów naszego kanału na YouTubie przekroczyła tytułową liczbę. Dziękujemy za oglądanie naszych materiałów i zapraszamy na kilka ciekawostek statystycznych.

Najpopularniejszy film ma 99,7 tys. odsłon. Jest to rozmowa z Marcinem Krasoniem, dotycząca cen mieszkań

Foto: parkiet.com

Nasze programy zaczęliśmy udostępniać na kanale YouTube dokładnie dwa lata temu. Wówczas liczba subskrybentów wynosiła niecałe 50 i cztery miesiące musieliśmy czekać, aż pęknie próg 1000 widzów. Dziś rano ta liczba przekroczyła 10 tys., za co w imieniu całej redakcji serdecznie dziękujemy. Przy tej okazji chcieliśmy przytoczyć kilka ciekawostek statystycznych związanych z kanałem. Na ten moment widzowie spędzili przy oglądaniu naszych rozmów łącznie 11,5 mln minut, generując w sumie 1,9 mln wyświetleń. Pod filmami znajduje się w sumie 3,1 tys. komentarzy, 19,4 tys. łapek w górę i 2,3 tys. łapek w dół. Najpopularniejszy film ma 99,7 tys. odsłon. Jest to rozmowa z Marcinem Krasoniem, dotycząca cen mieszkań: https://www.youtube.com/watch?v=djIun3HprRI. Żeby znaleźć się w TOP10 pod względem liczby odsłon, film musi mieć co najmniej 22 tys. wyświetleń.

Jeśli chodzi o naszych widzów, to 70 proc. z nich mieści się w przedziale wiekowym 25-44 lata. 20,1 proc. stanowią osoby powyżej 44 roku życia, a pozostali to widzowie w wieku od 13 do 25 lat. Polacy stanowią oczywiście większość naszych odbiorców, bo aż 86,2 proc. Ciekawostką może być jednak fakt, że 3,2 proc. widzów ogląda nas z Wielkiej Brytanii, 2,1 proc. z Niemiec, 0,8 proc. z USA, a 0,5 proc. z Holandii. W ostatnim czasie wyraźnie wzrósł też odsetek oglądających nas kobiet. Jeszcze do lipca wynosił on niecały 1 proc., a obecnie jest to 10,6 proc.

Nasze rozmowy są transmitowane na żywo, od poniedziałku do piątku o 12.00 na Parkiet.com i na YouTubie, a po południu materiał jest udostępniany na kanale. W przypadku relacji z konferencji i wydarzeń branżowych ta częstotliwość może ulegać zmianie. W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie nowych formatów, o czym będziemy na bieżąco informować. Zachęcamy do subskrybowanie kanału. Okazuje się bowiem, że mimo okrągłych 10 tys. widzów, wciąż 80 proc. oglądających to osoby, które nie kliknęły w czerwony przycisk. Tutaj możecie to zmienić: https://www.youtube.com/ParkietTV

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA