Inwestycje

„Parkiet” najważniejszą gazetą dla inwestorów indywidualnych

Podczas odbywającego się w Warszawie na Stadionie Narodowym Forum Finansów i Inwestycji zaprezentowane zostały wyniki 17. edycji ogólnopolskiego badania inwestorów SII. Redakcja „Parkietu” ma powody do zadowolenia.
Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz

Wśród gazet „Parkiet” jest najczęściej wybieranym tytułem prasowym przez inwestorów indywidualnych. Wskazało na nas 33,3 proc. ankietowanych i tym samym znowu wyprzedziliśmy „Puls Biznesu”. Jednocześnie udało się powtórzyć sukces sprzed rok. Jest on tym cenniejszy, gdyż jak powszechnie wiadomo łatwiej jest atakować niż bronić pozycji lidera.

Coraz mocniejszą pozycję wśród inwestorów ma również „Parkiet TV”. Wśród programów telewizyjnych zajęliśmy trzecie miejsce, a pola ustąpiliśmy jedynie tradycyjnym kanałom telewizyjnym (TVN24 Biznes i Świat oraz TVN). Warto jednak dodać, że w porównaniu do poprzedniej edycji udało nam się wyprzedzić telewizję Polsat oraz Bloomberga. Wśród telewizji internetowych nie mieliśmy natomiast już sobie równych. 12,1 proc. inwestorów wskazało, że korzysta z Parkiet TV. W poprzedniej edycji wynik naszej telewizji wynosił 10,3 proc.

Patronem medialnym Forum Finansów i Inwestycji jest „Parkiet”.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.