Inwestycje alternatywne

Ceny będą rosnąć

Najlepiej można zarobić na odkryciach.

Galeria wystawia obrazy Franciszka Maśluszczaka.

Foto: Galeria Artemis

Rok się skończył. Skończyło się wszystko, co złe. Z nową energią przystępujemy do zarabiania pieniędzy na rynku sztuki. Akurat można dobrze zarobić na obrazach Anny Güntner, niesłusznie zapomnianej malarki, która była gwiazdą polskiej sztuki kilkadziesiąt lat temu.

W Nowohuckim Centrum Kultury do 16 stycznia potrwa monograficzna wystawa malarki (www.nck.krakow.pl). Wystawa odkrywa artystkę, będzie miała wpływ na wzrost cen. Wygra osoba, która w porę wytropi i okazyjnie kupi rozsiane po świecie obrazy. Poszukiwania ułatwi katalog wystawy, którą współorganizuje krakowska Galeria Artemis (www.artemis.art.pl).

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.