REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

Akcje AmRestu zyskiwały, ale rozwój zwolni

Analitycy DM mBanku oczekują spowolnienia rozwoju restauratora w IV kwartale.
Foto: Bloomberg

W piątek po południu akcje AmRestu zyskiwały ponad 2,5 proc., do 48,1 zł. Kurs przez chwilę przekraczał nawet 49 zł, jednak zaskoczeniem nie były raczej wyniki finansowe, które okazały się zgodne z szacunkami analityków.

Ryzyko przeceny akcji

W ramach kwartalnej rewizji indeksu MSCI Poland w jego skład dołączył AmRest Holdings – poinformowano na stronie internetowej MSCI. Zmiany wejdą w życie po sesji 26 listopada. Przełożyło się to pozytywnie na piątkowe notowania restauratora.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA