REKLAMA
REKLAMA

Gospodarka - Świat

Nadzieje inwestorów dają paliwo do bicia rekordów

S&P 500 znalazł się już wyżej, niż miał być według prognoz na koniec roku.
Foto: Bloomberg

Choć piątkowa sesja w USA zaczęła się od lekkich spadków, to początek listopada przyniósł wyraźną falę optymizmu na rynkach. S&P 500 i Dow Jones Industrial biły rekord za rekordem. Niemiecki DAX znalazł się najwyżej od późnej zimy 2018 r., a japoński Nikkei 225 najwyżej od ponad roku. Lekkie ożywienie widoczne jest również na polskim rynku. WIG wrócił na poziom z lipca.

Czytaj także: Amerykańskie akcje dały się porwać fali optymizmu

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA