REKLAMA
REKLAMA

Finanse

CBA zatrzymała byłego prezesa GetBacku

Na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali byłego prezesa spółki GetBack, Konrada K. - dowiedział się "Parkiet".
Foto: Fotorzepa, Andrzej Bogacz

- Prokuratura podjęła decyzję o zatrzymaniu w związku z koniecznością przedstawienia byłemu prezesowi spółki GetBack między innymi zarzutów popełnienia przestępstwa usiłowania oszustwa na szkodę Polskiego Funduszu Rozwoju wyrządzenia szkody w wielkich rozmiarach w obrocie gospodarczym na szkodę spółki GetBack oraz przestępstw dotyczących manipulacji instrumentami finansowymi i podawania nieprawdy do publicznej wiadomości o działaniach spółki – wynika z informacji "Parkietu".

Zatrzymanie  związane jest z śledztwem prowadzonym  przez Prokuraturę Regionalna w Warszawie dotyczącym nieprawidłowości w działaniu grupy kapitałowej GetBack.

Według naszych informacji do zatrzymania doszło na warszawskim lotnisku. Pierwsze, nieoficjalne informacje mówiły, że Konrad K. miał ponoć lecieć samolotem do Izraela. Okazało się jednak, że CBA zatrzymało Konrada K. zaraz po wylądowaniu samolotu, który przyleciał z Izraela.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA