REKLAMA
REKLAMA

Debiuty

Milton Essex wznawia prace nad debiutem

Spółka wybierająca się na NewConnect planuje osiągnąć pierwsze przychody za dwa lata. Ma nowy produkt do walki z koronawirusem.
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

Od 30 czerwca do 2 lipca biotechnologiczna spółka prowadzi proces budowy księgi popytu. Zapisy na akcje rozpoczną się 6 lipca i potrwają do 16 lipca. Podanie do wiadomości ostatecznej ceny emisyjnej akcji nastąpi 21 lipca br. Funkcję oferującego pełni Navigator Dom Maklerski. Dokument ofertowy nie jest zatwierdzony przez KNF.

Milton Essex specjalizuje się w tworzeniu urządzeń i oprogramowania do cyfrowej diagnostyki medycznej.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA