Biznes i sport

TopLevelTennis.com: Rośnie grono gwiazd w projekcie

Kolejna gwiazda ze światowej sceny tenisa rozpoczęła nagrywanie odcinków do kursu online, który będzie dostępny na platformie TopLevelTennis.com. Akcje notowanej na NewConnect spółki zdrożały od początku roku o 70 proc., do 1,2 zł.

Wolfgang Thiem, trener Dominica Thiema.

Foto: expa/apa/picturedesk/afp

Wolfgang Thiem, ojciec, trener i menedżer Dominika Thiema – trzeciego tenisisty świata w rankingu ATP – jest już kolejną gwiazdą, która przygotowuje swój kurs dla Top Level Tennis – globalnego projektu platformy sprzedażowej z wideoszkoleniami motywacyjno-edukacyjnymi z tenisa ziemnego.

Pod koniec zeszłego miesiąca do Polski przyleciał Boris Becker, zdobywca Wielkiego Szlema jako tenisista i następnie jako trener. Efekty nagrań z jego udziałem będzie można oglądać w sierpniu na platformie TopLevelTennis.com. Gwiazdy, które już można obejrzeć w ramach dziesięciu kilkunastominutowych odcinków, to Dominika Cibulková oraz Urszula Radwańska.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.