Banki

Kredyty gotówkowe nie tak słabe

Listopadowy lockdown nie był aż tak dotkliwy jak ten z marca i popyt się nie załamał.
Foto: Adobestock

Wiosenne ograniczenie aktywności gospodarczej i społeczna izolacja mocno uderzyły w sprzedaż kredytów. Jesienny „mały" lockdown nie przyniósł aż tak dużego załamania – wynika z danych Biura Informacji Kredytowej.

Wiosną było dużo gorzej

BIK sprawdziło, jak ograniczenie możliwości zakupowych, wynikające z zamknięcia galerii handlowych, oraz strach przed utratą lub zmniejszeniem dochodów wpłynęły na zainteresowanie Polaków kredytami bankowymi.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.