REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Banki

ING Bank Śląski wprowadza wakacje kredytowe

Bank umożliwia zawieszenie do sześciu miesięcy spłaty rat kredytów. Z tej formy pomocy mogą skorzystać klienci indywidualni oraz firmy.
Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz

Zawieszenie rat dotyczy kredytów konsumenckich, hipotecznych, firmowych oraz leasingu. Klientom, którzy skorzystają z zawieszenia spłat do sześciu miesięcy, ING adekwatnie wydłuży okres finansowania, żeby nie doprowadzić do nadmiernego zwiększania miesięcznego obciążenia.

Wniosek o zawieszenie spłaty można złożyć zdalnie. Nie jest do tego konieczna wizyta w oddziale banku. Na początku przyszłego tygodnia bank zaproponuje klientom usprawnienia dotyczące przyspieszenia procesu składania wniosków.

Odroczenie w spłacie finansowania umożliwia także spółka faktoringowa ING Commercial Finance w ramach szybkiego i maksymalnie uproszczonego procesu. Od 13 marca ING wprowadził automatyczne przedłużanie o trzy miesiące kredytów odnawialnych dla firm. Bank i jego spółka ING Lease oferują też szybką i uproszczoną procedurę rozpatrywania wniosków o zmianę harmonogramu spłat i odroczenia rat kredytowych lub leasingowych.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA