Reklama

Cloud Technologies: Przejęcia nie będzie

Inwestorzy spokojnie zareagowali na informację o tym, że Cloud Technolgies rezygnuje z zakupu agencji Imagine The Future.
Cloud Technologies: Przejęcia nie będzie

Foto: Archiwum

W czwartek po południu kurs notowanej na NewConnect spółki rósł o ponad 1 proc., do 90 zł. Miała to być to największa w historii rynku NewConnect transakcja M&A o wartości ponad 300 mln zł. Dlaczego do niej nie dojdzie?

Imagine The Future osiągnęła wyniki finansowe, które istotnie przewyższają założenia przyjęte podczas prowadzonych wcześniej negocjacji – wyjaśnia zarząd Cloud Technologies. Informuje, że ustalenia dotyczące ceny wygasły 31 grudnia 2016 r. i niezbędne byłoby uzgodnienie nowych warunków transakcji, a w konsekwencji znaczne podniesienie ceny. A to z kolei wymagałoby zaangażowania znacznych zasobów oraz wiązało się z wydłużeniem harmonogramu transakcji. Cloud Technologies stawia sprawę jasno i podkreśla, że strony nie planują wznowienia rozmów o przejęciu, ale będą kontynuować rozpoczętą wcześniej współpracę oraz zacieśniać relacje biznesowe.

Tylko 29zł miesięcznie!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama