Czy bitcoin przetrwa? Uwaga konkurs!

Krzysztof Bielecki, autor książki „ABC blockchaina” będzie gościem Piotra Zająca w piątkowym Parkiet TV. Jesteśmy tydzień po premierze drugiego wydania książki. Będziemy mieć do rozdania 10 egzemplarzy. Oglądajcie uważnie.

Publikacja: 12.03.2020 18:32

Czy bitcoin przetrwa? Uwaga konkurs!

Foto: parkiet.com

Bitcoin mocno stracił podczas czwartkowych notowań (spadek w porywach sięgnął 5568 USD), ale nie to będzie pretekstem do piątkowej rozmowy. Jej przewodnim tematem będzie drugie wydanie „ABC blockchaina".

Reklama
Reklama

Autor książki – Krzysztof Bielecki – opowie o tym, co nowego pojawiło się na jej stronach. A liczy ich niemało, bo aż 907. To o 160 stron więcej niż w pierwszym wydaniu. No cóż – technologia blockchain się zmienia, podobnie jak kryptowaluty.

Tylko ostatnio głośno było o takich rozwiązaniach jak Lightning Network i MimbleWimble. Poza tym w książce znalazł się też rozdział z wątkiem kryminalnym, bowiem Krzysztof przeprowadził prywatne śledztwo dotyczące pewnego oszustwa.

Zapraszamy do oglądania piątkowego programu. Zwłaszcza, że będzie konkurs i 10 książek do wygrania (warunki konkursu podamy w trakcie programu), a że obecna sytuacja sprzyja spędzaniu czasu w domowym zaciszu, to dobra lektura z pewnością się przyda.

Reklama
Reklama

A propos obecnych warunków – zapytamy przy okazji naszego gościa, czy bitcoin poradzi sobie z trwającym kryzysem i czy technologia blockchain może przy tej okazji znaleźć jakieś nowe zastosowania.

Start o 12.00. Emisja na Parkiet.com i youtube.com/parkiettv.

Parkiet TV
Drony, stopy, jawność cen. Rynek mieszkaniowy po sierpniu
Parkiet TV
No i co z tą korektą na giełdach?
Parkiet TV
Co dalej z hossą na GPW?
Parkiet TV
Co się wydarzy w Jackson Hole? Wall Street drży i czeka na słowa Powell’a
Parkiet TV
Podatek od banków. Zakończy hossę, czy tylko osłabi wzrost?
Parkiet TV
Hossa na GPW nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa?
Reklama
Reklama