Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Rafał Kozłowski, prezes PKO Banku Hipotecznego. Choć PKO BH rozpoczyna dopiero działalność operacyjną, jego plany są bardzo ambitne. Spółka już w połowie roku zamierza wyemitować listy zastawne o wartości 500 mln zł.
Jeśli wierzyć prognozom bankowców i analityków, czeka nas kolejny rok przyspieszającej akcji kredytowej. Zadłużaniu się mają sprzyjać rekordowo niskie stopy procentowe i dobra koniunktura gospodarcza. Wstępne szacunki mówią, że rynek kredytów urośnie w 2015 r. nawet o 7–10 proc. Gdyby tak się stało, byłby to najlepszy wynik od 2011 r., kiedy to wartość portfeli kredytowych banków wzrosła aż o 14,6 proc.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Rada Polityki Pieniężnej znów obniżyła stopy procentowe. W sumie spadły one już o 175 punktów bazowych. Stopa re...
Co trzeci respondent biorący udział w badaniu BIG InfoMonitor i BIK twierdzi, że Polacy w sferze finansowej nie...
Zła wiadomość jest taka, że przez ostatnich 12 miesięcy zdecydowana większość deweloperów mieszkaniowych obecnyc...
Wzrost sprzedaży detalicznej spowodował osłabienie tempa przyrostu oszczędności – we wrześniu przybyło mniej niż...
Europejska Emerytura, czyli pierwszy polski Ogólnoeuropejski Indywidualny Produkt Emerytalny (OIPE), ruszyła dwa...
Wyniki banków za III kwartał powinny być wciąż znakomite. Ale wcale nie musi to poprawić ich notowań na giełdzie...