Reklama

Na rynku papierów dłużnych deweloperów widać już odwilż

Wraca zaufanie inwestorów do obligacji korporacyjnych. Korzystają na tym budowniczowie mieszkań i biurowców.
Atal przyjął program emisji obligacji o wartości do 150 mln zł.

Atal przyjął program emisji obligacji o wartości do 150 mln zł.

Foto: materiały prasowe

Szczyt koniunktury czy nie – deweloperzy działający we wszystkich częściach rynku pozyskują kolejne pieniądze z emisji obligacji. Po kapitał inwestorów sięgają zarówno gracze notowani na warszawskiej giełdzie lub Catalyst (platforma obrotu obligacjami), jak i spoza tych rynków.

Deweloper mieszkaniowy Atal właśnie przyjął program emisji obligacji o wartości do 150 mln zł. W samym lutym mieszkaniowy Archicom uplasował papiery o wartości 90 mln zł.

Pozostało jeszcze 92% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama