Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Miron Tokarski, prezes i współzałożyciel Genomtec
Genomtec rozpoczął przegląd opcji strategicznych. Podpisał też umowę z Dennemeyer Consulting na oszacowanie wartości swojego portfela praw własności intelektualnej.
Zarząd podkreśla, że żadne decyzje jeszcze nie zapadły. W ramach rozpoczętego przeglądu rozważane są różne scenariusze, m.in. zmiana struktury właścicielskiej, zawarcie aliansu lub partnerstwa strategicznego oraz połączenie z innym podmiotem. Jeszcze w tym roku firma planuje nawiązać współpracę z profesjonalnym doradcą specjalizującym się w transakcjach M&A.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Po kolejnej fali spadków, kurs tegorocznego debiutanta zwyżkuje podczas piątkowej sesji o 4,8 proc. przy najwyżs...
Tegoroczne wyniki biotechnologicznej spółki są dalekie od oczekiwań. Zarząd ma jednak ambitny plan na odbudowę p...
Zarząd uważa, że efekty umów pozyskanych w 2025 r. będą widoczne w przychodach kolejnych kwartałów.
Wyniki Mabionu są dalekie od oczekiwań. Zarząd biotechnologicznej spółki ma jednak ambitny plan na poprawę sytua...
Biotechnologiczna spółka jest coraz bliżej komercjalizacji swojego flagowego projektu. Kluczowe jest teraz uzysk...
Podczas środowej sesji notowania biotechnologicznych spółek mocno zyskiwały na wartości. Najlepiej radziły sobie...