Reklama

Neuca. Grupa się rozpycha

Kurs Neuki zaczął tydzień od ustanowienia maksimum na poziomie ponad 700 zł, a kapitalizacja przekroczyła 3 mld zł. Notowania poruszają się w długoterminowym trendzie wzrostowym. Spółka deklaruje dalszą poprawę wyników i rozwój biznesu. W poniedziałek poinformowała o kolejnym przejęciu.

Publikacja: 09.02.2021 05:02

Neuca. Grupa się rozpycha

Foto: materiały prasowe

Jest realizowane przez należącą do grupy Pratię, która rozwija biznes m.in. w Polsce, na Ukrainie, w Niemczech, Hiszpanii i Czechach, a teraz weszła do Bułgarii. Inwestycja dotyczy sieci Clinical Research Union, obejmującej 18 ośrodków badawczych, z których 13 znajduje się w szpitalach. Wartości transakcji nie podano.

To nie pierwsza inwestycja, o jakiej w tym roku informowała Neuca. W styczniu Pratia objęła 100 proc. udziałów MTZ Clinical Research, firmy specjalizującej się w projektach z zakresu badań klinicznych faz wczesnych, onkologii i hematologii.

Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Medycyna i zdrowie
Sesja przełamania Diagnostyki?
Materiał Promocyjny
Inwestycje: Polska między optymizmem a wyzwaniami
Medycyna i zdrowie
Mabion z ambitnym planem powrotu do rentowności
Medycyna i zdrowie
Nowe umowy pomogą Medicalgorithmics
Medycyna i zdrowie
Mabion nie zachwycił wynikami
Materiał Promocyjny
Mokotów z wyższej półki. Butikowe projekty mieszkaniowe SGI
Medycyna i zdrowie
Scope Fluidics: Bacteromic przed ostatnią prostą
Medycyna i zdrowie
Twórcy leków wrócili do łask. Na długo?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama