Aktualizacja: 26.05.2021 12:56 Publikacja: 26.05.2021 12:56
Foto: materiały prasowe
Wrocławska spółka podała wstępne wyniki badania klinicznego dotyczącego produktu do leczenia atopowego zapalenia skóry u psów. Wnioski są optymistyczne.
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
W wyniku uruchomienia nowych klientów i rozwoju na posiadanych rynkach spółka niemal podwoiła liczbę realizowanych badań osiągając w I kwartale 2025 r. ponad 92 tys. sesji EKG.
W ostatnich kwartałach przychody biotechnologicznej spółki wzrosły, ale marże nadal pozostawiają wiele do życzenia. Zarząd deklaruje, że będą szły w górę. Zdaniem analityków w 2025 r. rzeczywiście są przesłanki poprawy rezultatów.
Branża biotechnologiczna znajduje się w przełomowym momencie. Ale na giełdzie tego nie widać. Większość firm z sektora jest wyceniana znacząco niżej niż w rekomendacjach – wynika z analizy „Parkietu”. Mediana potencjału zwyżek wynosi 32 proc.
Na początku kwietnia obie marki technologiczne otworzyły w Warszawie swój pierwszy w Polsce i drugi w Europie showroom. Lenovo jest liderem rynku komputerów PC w Polsce. Motorola jest tu jednym z liderów rynku smartfonów.
Naszym zadaniem jako zarządu jest bezpiecznie przeprowadzić okręt przez turbulencje. Zwłaszcza że w ładowni wieziemy potencjał transakcji o wielkiej wartości – mówi Piotr Garstecki, prezes Scope Fluidics.
„Nie uzyskaliśmy wystarczających dowodów, które uprawdopodobniają założenia przyjęte przez zarząd w planie przepływów pieniężnych - czytamy w sprawozdaniu biegłego rewidenta z badania raportu Pure Biologics.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas