[b]Najbliższe wykłady już:[/b]
17 czerwca w Poznaniu
18 czerwca w Łodzi
[b]a następne:[/b]
22 czerwca w Warszawie
Aktualizacja: 15.06.2009 17:20 Publikacja: 15.06.2009 17:20
Foto: AFP
[b]Najbliższe wykłady już:[/b]
17 czerwca w Poznaniu
18 czerwca w Łodzi
[b]a następne:[/b]
22 czerwca w Warszawie
23 czerwca we Wrocławiu
1 lipca w Chorzowie
2 lipca w Gdyni
[srodtytul]Tajniki analizy technicznej[/srodtytul]
Dom Maklerski BZ WBK zaprasza na bezpłatne spotkania poświęcone tajnikom analizy technicznej.
Wykłady poprowadzą Paweł Danielewicz i Tomasz Jerzyk – eksperci w tej dziedzinie. Tomasz Jerzyk jest znany z mediów finansowych, różnorodnych opracowań analitycznych pod marką DM BZ WBK oraz czatów analitycznych, które od lat regularnie prowadzi. Z kolei Paweł Danielewicz specjalizujący się w technikach Fibonacciego jest autorem książki „Geometria Fibonacciego – Praktyczny kurs inwestowania na rynkach finansowych”, ale także wielu opracowań DM BZ WBK, m.in. regularnych analiz futures.
Eksperci DM BZ WBK przybliżą inwestorom tajniki analizy technicznej przy wykorzystaniu profesjonalnego programu do analizy technicznej – Amibroker. Program ten, bazując na notowaniach giełdowych napływających czasie rzeczywistym, umożliwia analizę rynku na bieżąco, m.in. śledzenie sygnałów kupna i sprzedaży, czyli ułatwia podejmowanie trafnych decyzji inwestycyjnych. Wkrótce Amibroker wejdzie do oferty DM BZ WBK, a zainteresowani inwestorzy będą mogli wypróbować Amibrokera za darmo aż do końca wakacji.
[srodtytul]Zgłoś swój udział[/srodtytul]
Zgłoś swój udział w spotkaniu wypełniając formularz na [link=http://www.dmbzwbk.pl]www.dmbzwbk.pl[/link].
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com
Wskaźnik ceny do zysku na Wall Street wciąż jest wysoko i ciężko jest mówić o tym, aby był to dobrym moment do kupowania akcji w USA. Z kolei w przypadku GPW trudno mówić, że jest to moment do sprzedawania akcji – mówi Piotr Kaźmierkiewicz, analityk BM Pekao.
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Zdaniem uczestników rynku do osiągnięcia przez WIG kolejnego psychologicznego poziomu trzeba będzie poczekać co najmniej do 2030 r. Mediana wskazań mówi jednak o roku 2034.
W tej dekadzie, do 31 grudnia 2030 r., WIG może dojść do 200 tys. pkt. Hossa na GPW miałaby podstawy fundamentalne i makroekonomiczne, ale pamiętajmy o korektach, które mogą być znaczące – mówi Tomasz Bursa, doradca inwestycyjny, wiceprezes OPTI TFI.
Historyczny rekord na GPW. WIG osiągnął poziom 100 tys. pkt. Jak wysoko może jeszcze zajść? - Moment bardziej odczuwalnego schłodzenia na GPW nieuchronnie się zbliża - mówi Piotr Kaźmierkiewicz, analityk BM Pekao.
Na początku kwietnia obie marki technologiczne otworzyły w Warszawie swój pierwszy w Polsce i drugi w Europie showroom. Lenovo jest liderem rynku komputerów PC w Polsce. Motorola jest tu jednym z liderów rynku smartfonów.
Standard ESRS G1 „Postępowanie w biznesie” jest jedynym tematycznym standardem dotyczącym obszaru związanego z zarządzaniem (governance).
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas