Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Bank Millennium, Bank Pocztowy, Citi Handlowy, Eurobank, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank oraz Raiffeisen Polbank – to instytucje, które według korzystających z ich usług klientów detalicznych zasługują na tytuł „Bank doceniony przez klientów". Tak wynika z badania ARC Rynek i Opinia „Monitor satysfakcji klientów detalicznych banków", przeprowadzanego raz w roku wśród klientów 14 największych banków działających w Polsce. Partnerem medialnym tegorocznego badania jest „Parkiet".
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Francuska grupa BNP Paribas sprzedaje 9,2 mln akcji w BNP Paribas Bank Polska za 1,1 mld zł. To był oczekiwany r...
Dynamiczny wzrost udziałów w rynku, silniejsza pozycja w segmencie korporacyjnym, szerokie wykorzystanie AI oraz...
Bogatych Polaków szybko przybywa, wraz z tym rozkwita również bankowość prywatna. Zamożni klienci oczekują przed...
Wzrost liczby milionerów oraz kilkadziesiąt tysięcy sukcesji w firmach przyspieszą znaczenie bankowości prywatne...
Były minister aktywów państwowych ma nową pracę. Jakub Jaworowski został nowym członkiem zarządu Banku Gospodars...
Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na przejęcie części detalicznej Citi Handlowego przez VeloBank. Zakup...