Portfel fundamentalny na maj. Jakie spółki wybrali eksperci?

W niedawno zakończonym miesiącu koniunktura na warszawskiej giełdzie sprzyjała inwestorom, co przełożyło się na dodatnie stopy zwrotu z portfeli. Czy spółki wytypowane na maj pozwolą utrzymać dobrą passę?

Portfel fundamentalny na kwiecień 2024: Na celowniku typujących banki i spółki z szerokiego rynku akcji

W marcu nie wszystkie spółki wytypowane przed miesiącem spełniły pokładane w nich nadzieje, co znalazło odzwierciedlenie w mocno zróżnicowanych wynikach portfeli. Czy nowe propozycje na kolejny miesiąc przyniosą zyski?

Portfele fundamentalne na marzec 2024 r. W lutym nie było łatwo wygrać z rynkiem

Wytypowane przed miesiącem przez analityków spółki przyniosły zyski, ale nie na tyle duże, by prześcignąć szeroki WIG. Czy pomysły inwestycyjne na marzec pozwolą pokonać rynek?

Portfel fundamentalny na luty 2024. Typy analityków

Po rozczarowującym styczniu eksperci przebudowali swoje portfele w nadziei na powrót dobrej koniunktury na krajowym parkiecie. Na które spółki postawili w lutym?

Korekta na giełdzie może być dobrą okazją do zakupów akcji

W styczniu można było zauważyć ciekawą prawidłowość, że mocne spółki z 2023 r. pozostają nadal mocne w bieżącym roku – mówi Sobiesław Kozłowski, dyrektor departamentu analiz i doradztwa Noble Securities, którego portfel wypracował najlepszą stopę zwrotu za styczeń.

WIG-owi nie zostało zbyt wiele miejsca do kontynuacji zwyżek

– W średnim terminie potencjał WIG-u do kontynuacji wzrostu został w dużej mierze wyczerpany – ocenia Maciej Bobrowski, szef analityków DM BDM.

Małe spółki na dobry początek 2024 roku

W zakończonym roku koniunktura na warszawskiej giełdzie sprzyjała zarabianiu, co sprawiło, że portfele ekspertów mogą się pochwalić efektownymi stopami zwrotu. W których spółkach pokładają największe nadzieje w perspektywie najbliższego miesiąca?

Spółki z szerokiego rynku na celowniku analityków

Większość portfeli fundamentalnych dzięki trwającej hossie poprawiła stopy zwrotu w listopadzie i może się pochwalić efektownymi zyskami od początku 2023 roku. Czy typy ekspertów na grudzień pozwolą utrzymać dobrą passę?

Portfel fundamentalny: Typujący byli zbyt ostrożni i wypadli gorzej niż rynek

Zmiana postrzegania krajowego rynku akcji po wyborczym zwycięstwie opozycji daje nadzieje na kolejne udane miesiące dla posiadaczy akcji i ekspertów typujących spółki do portfeli fundamentalnych. jacek mysior

Korekta nie taka straszna dla portfeli fundamentalnych

We wrześniu wiele spółek nie spełniło pokładanych w nich nadziei, co znalazło odzwierciedlenie w mocno zróżnicowanych wynikach portfeli typowanych przez ekspertów na naszych łamach. Sporo firm wypadło z łask, a ich miejsce zajęły inne, głównie z WIG20 i mWIG40.

Przecenione spółki na celowniku typujących

W sierpniu warunki do zarabiania na krajowym rynku akcji nie były sprzyjające, co przełożyło się w większości przypadków na straty portfeli ekspertów biorących udział w naszej rywalizacji. Czy wrześniowe typy pozwolą je odrobić?

Portfele ekspertów puchną dzięki kontynuacji hossy

Pomysły inwestycyjne na lipiec w większości przypadków okazały się trafione – średni wynik portfeli to aż 9,2 proc. na plusie. W portfelach na sierpień nie wszyscy uczestnicy gry zdecydowali się na zmiany.

Portfele ekspertów ścigają się z rynkiem

Wytypowane przed miesiącem przez ekspertów od fundamentów spółki przyniosły zyski, ale nie na tyle duże, by pokonać WIG. Czy pomysły inwestycyjne analityków na lipiec pozwolą podtrzymać dobrą passę w wynikach?

Eksperci stawiają na wynikowych prymusów

W maju niewielka część spółek spełniła nadzieje pokładane w nich przez typujących skład portfeli fundamentalnych. To znalazło odzwierciedlenie w zróżnicowanych wynikach portfeli i średniej stopie zwrotu w okolicy zera. Czy propozycje na czerwiec okażą się trafione?

Portfele fundamentalne skorzystały z odbicia cen akcji

Poprawa giełdowej koniunktury w Warszawie przyniosła spore zyski naszym portfelom w kwietniu, ale tym razem szeroki rynek poradził sobie lepiej. Czy typy na maj pozwolą na podtrzymanie dobrej passy portfeli?

Eksperci łaskawszym okiem spojrzeli na firmy z WIG20

Nie wszystkie pomysły inwestycyjne sprawdziły się w minionym miesiącu. Dlatego część spółek poszła w odstawkę, a ich miejsce zajęła silniejsza reprezentacja dużych firm.

Małe spółki okazały się bardziej odporne na wstrząsy

W lutym nie wszystkie spółki spełniły pokładane w nich nadzieje, co znalazło odzwierciedlenie w mocno zróżnicowanych wynikach portfeli. Czy typy na kolejny miesiąc okażą się trafione?

Mniejsze spółki zyskują w oczach typujących

W zakończonym miesiącu koniunktura na warszawskiej giełdzie sprzyjała zarabianiu, co przełożyło się na efektowne, nawet dwucyfrowe zyski portfeli. Czy typy na luty pozwolą utrzymać dobrą passę?