Małe spółki okazały się bardziej odporne na wstrząsy

W lutym nie wszystkie spółki spełniły pokładane w nich nadzieje, co znalazło odzwierciedlenie w mocno zróżnicowanych wynikach portfeli. Czy typy na kolejny miesiąc okażą się trafione?

Mniejsze spółki zyskują w oczach typujących

W zakończonym miesiącu koniunktura na warszawskiej giełdzie sprzyjała zarabianiu, co przełożyło się na efektowne, nawet dwucyfrowe zyski portfeli. Czy typy na luty pozwolą utrzymać dobrą passę?

Eksperci wykorzystali okazje i pokonali bessę

Kluczem do zysków w 2022 r. okazały się odpowiednia selekcja spółek i umiejętność szybkiego reagowania na zmienną sytuację rynkową. Czy typy na styczeń pozwolą utrzymać dobrą passę portfeli?

Portfele skorzystały z fali wzrostów na naszej giełdzie

Spółki wytypowane przed miesiącem przez ekspertów przyniosły solidne zyski. Czy typy na ostatni miesiąc tegorocznej rywalizacji przyczynią się do poprawy rocznych wyników portfeli fundamentalnych?

Eksperci wykorzystali zwyżki. Liczą na więcej

Październikowe zwyżki na giełdzie rozbudziły nadzieje, że ten rok nie musi być zupełnie stracony i będzie jeszcze można powalczyć o zyski na rynku akcji. Czy listopadowe propozycje przyczynią się do poprawy tegorocznych stóp zwrotu portfeli fundamentalnych?

W poszukiwaniu przecenionych okazji

Portfele ekspertów typujących we wrześniu dla „Parkietu” znalazły się głęboko pod kreską. Czy październikowe wybory przyczynią się do poprawy tegorocznych stóp zwrotu?

Mierzenie się z bessą. Które firmy pozwolą uniknąć strat?

W sierpniu jedynie wybrane spółki spełniły pokładane w nich nadzieje, co znalazło odzwierciedlenie w mocno zróżnicowanych wynikach portfeli. Czy propozycje na kolejny miesiąc okażą się trafione?

Eksperci nie ustają w poszukiwaniu okazji

Spółki wytypowane przed miesiącem przyniosły solidne stopy zwrotu z portfeli. Czy ich propozycje na sierpień pozwolą na kontynuację dobrej passy i efektowne zyski?

Zyski z akcji w tym roku są możliwe. Typy ekspertów na lipiec

W czerwcu nie wszystkie pomysły inwestycyjne naszych ekspertów się sprawdziły i część z nich poniosła straty. Dlatego w portfelach na kolejny miesiąc pojawiły się nowe propozycje.

Eksperci stawiają na niedowartościowane perełki

W maju nie wszystkie spółki spełniły pokładane w nich nadzieje, co znalazło odzwierciedlenie w mocno zróżnicowanych wynikach portfeli. Czy typy ekspertów na czerwiec okażą się trafione?

Typy analityków na maj z nadzieją na odrobienie strat

Wyprzedaż, której w kwietniu nie uniknęła większa część spółek, skłoniła ekspertów do poszukiwań nowych okazji wśród przecenionych firm. Które zwróciły uwagę typujących?

Na jakie waluty, surowce i indeksy stawiać w kwietniu?

W przypadku surowców przeważają długie pozycje, szczególnie jeśli chodzi o metale przemysłowe. Złoty może w kwietniu zyskiwać, ale niektóre waluty z naszego regionu mogą być pod presją. Scenariusze dla rynku akcji w Polsce i USA są zróżnicowane.

Portfele na kolejny miesiąc

Dziewięciu ekspertów i ich kwietniowe prognozy dla walut, surowców i indeksów giełdowych

Fala największej paniki na złotym zdaje się być już za nami

Pytamy Sobiesława Kozłowskiego m.in. o to, czy lepiej obecnie inwestować w USA czy Europie, co dalej z polską walutą i jaki jest potencjał złota.

Portfele wykorzystały marcowe odbicie na giełdzie

Eksperci z biur maklerskich biorący udział w typowaniach spółek do portfeli fundamentalnych bardzo szybko odnaleźli się w nowej, wojennej rzeczywistości, o czym mogą świadczyć wyniki ich marcowych inwestycji.

Eksperci znaleźli nowe okazje na krajowym rynku

Portfele typujących ekspertów w lutym znalazły się głęboko pod kreską. Nowa, wojenna rzeczywistość skłoniła ich do poszukiwań okazji w nadziei na odrobienie strat w marcu.

Propozycje na luty nadzieją na odrobienie strat

Większość pomysłów typujących nie sprawdziła się w minionym miesiącu, w czym przeszkodziła korekta na warszawskiej giełdzie. Czy roszady w portfelach będą miały przełożenie na zyski w lutym?

Hossa na GPW zafundowała wysokie zyski portfelom

W zakończonym roku koniunktura na warszawskiej giełdzie sprzyjała zarabianiu, co przełożyło się na efektowne, dwucyfrowe zyski. Czy typy na styczeń pozwolą utrzymać dobrą passę?