Zyski z akcji w tym roku są możliwe. Typy ekspertów na lipiec

W czerwcu nie wszystkie pomysły inwestycyjne naszych ekspertów się sprawdziły i część z nich poniosła straty. Dlatego w portfelach na kolejny miesiąc pojawiły się nowe propozycje.

Eksperci stawiają na niedowartościowane perełki

W maju nie wszystkie spółki spełniły pokładane w nich nadzieje, co znalazło odzwierciedlenie w mocno zróżnicowanych wynikach portfeli. Czy typy ekspertów na czerwiec okażą się trafione?

Typy analityków na maj z nadzieją na odrobienie strat

Wyprzedaż, której w kwietniu nie uniknęła większa część spółek, skłoniła ekspertów do poszukiwań nowych okazji wśród przecenionych firm. Które zwróciły uwagę typujących?

Na jakie waluty, surowce i indeksy stawiać w kwietniu?

W przypadku surowców przeważają długie pozycje, szczególnie jeśli chodzi o metale przemysłowe. Złoty może w kwietniu zyskiwać, ale niektóre waluty z naszego regionu mogą być pod presją. Scenariusze dla rynku akcji w Polsce i USA są zróżnicowane.

Portfele na kolejny miesiąc

Dziewięciu ekspertów i ich kwietniowe prognozy dla walut, surowców i indeksów giełdowych

Fala największej paniki na złotym zdaje się być już za nami

Pytamy Sobiesława Kozłowskiego m.in. o to, czy lepiej obecnie inwestować w USA czy Europie, co dalej z polską walutą i jaki jest potencjał złota.

Portfele wykorzystały marcowe odbicie na giełdzie

Eksperci z biur maklerskich biorący udział w typowaniach spółek do portfeli fundamentalnych bardzo szybko odnaleźli się w nowej, wojennej rzeczywistości, o czym mogą świadczyć wyniki ich marcowych inwestycji.

Eksperci znaleźli nowe okazje na krajowym rynku

Portfele typujących ekspertów w lutym znalazły się głęboko pod kreską. Nowa, wojenna rzeczywistość skłoniła ich do poszukiwań okazji w nadziei na odrobienie strat w marcu.

Propozycje na luty nadzieją na odrobienie strat

Większość pomysłów typujących nie sprawdziła się w minionym miesiącu, w czym przeszkodziła korekta na warszawskiej giełdzie. Czy roszady w portfelach będą miały przełożenie na zyski w lutym?

Hossa na GPW zafundowała wysokie zyski portfelom

W zakończonym roku koniunktura na warszawskiej giełdzie sprzyjała zarabianiu, co przełożyło się na efektowne, dwucyfrowe zyski. Czy typy na styczeń pozwolą utrzymać dobrą passę?

Trwa polowanie typujących na przecenione spółki

Niepewność związana z rozwojem kolejnej fali pandemii zabrała portfelom część wypracowanych zysków, ale równocześnie sprawiła, że na rynku pojawiły się ciekawe okazje.

Faworyci ekspertów do listopadowego portfela

W październiku nie wszystkie pomysły inwestycyjne ekspertów się sprawdziły i część z nich poniosła straty. Dlatego w portfelach na kolejny miesiąc pojawiły się nowe propozycje.

Typujący nie ustają w poszukiwaniu okazji na rynku

Nie wszystkie wrześniowe inwestycje okazały się trafione. Czy październikowe typy przyczynią się do poprawy tegorocznych stóp zwrotu?

Duże i średnie spółki nadzieją na kolejny udany miesiąc

Wakacyjna hossa podbija wyniki naszych portfeli. Czy spółki wytypowane na wrzesień pozwolą podtrzymać dobrą passę? Na kogo stawiają eksperci?

Eksperci nie ustają w poszukiwaniu okazji

Lipcowe typy nie zawiodły, przekładając się pozytywnie na stopy zwrotu z prawie wszystkich portfeli. Czy spółki wytypowane na sierpień pozwolą podtrzymać dobrą passę?

Typujący szykują się na Deltę. Stawiają na defensywne branże

W czerwcu jedynie wybrane spółki spełniły pokładane w nich nadzieje, co znalazło odzwierciedlenie w wynikach portfeli. Czy propozycje na lipiec okażą się trafione?

Majowe typy ekspertów załapały się na giełdową hossę

Wytypowane przed miesiącem przez ekspertów w dziedzinie fundamentów spółki przyniosły zyski, wale nie na tyle duże, by pokonać WIG. Czy plany ekspertów na czerwiec pozwolą podtrzymać dobrą passę w wynikach?

Fundamentalne perełki na maj

W kwietniu tylko jeden zespół zanotował straty, a średnia jest znacznie lepsza niż WIG. Jakie firmy eksperci typują na ten miesiąc?