Dywidendowe perełki na najbliższe miesiące

W trudnym pierwszym kwartale nasz portfel spółek dywidendowych wygrał z szerokim rynkiem akcji o ponad 10 pkt proc. Na które firmy eksperci z biur maklerskich radzą postawić w najbliższych trzech miesiącach?

Najbliższe miesiące pod znakiem zmienności

Cena do wartości księgowej dla WIG jest blisko jedności, co jest wartością poniżej średniej dziesięcioletniej – mówi Sobiesław Kozłowski, dyrektor działu analiz i doradztwa Noble Securities.

30 dywidendowych perełek. Czy znów uda się pokonać rynek?

Firmy z naszego zestawienia w zeszłym roku zdecydowanie wygrały z rynkiem. Na które przedsiębiorstwa eksperci z sześciu biur maklerskich radzą postawić w najbliższych trzech miesiącach?

23 solidne spółki z potencjałem wypłaty hojnej dywidendy

W trudnym III kwartale nasz portfel spółek dywidendowych wygrał z szerokim rynkiem o niemal 8 pkt proc. Wszystkie biura maklerskie poradziły sobie lepiej niż WIG, ale nad kreskę udało się wyjść tylko jednemu. Które firmy są faworytami na końcówkę roku?

29 faworytów na obecny kwartał

W bardzo trudnym II kwartale nasz portfel spółek dywidendowych wygrał z szerokim rynkiem o ponad 16 pkt proc. Wszystkie biura maklerskie poradziły sobie lepiej niż WIG. Na które firmy teraz stawiają?

Za nami pierwsza faza bessy

– Niewiele branż może przejść suchą stopą przez ten trudny okres – mówi Adam Zajler, analityk Millennium DM.

Zmiany to szansa i zagrożenie

Co najmniej cały 2022 r. będzie okresem wzrostu zmienności – mówi Sobiesław Kozłowski, dyrektor departamentu analiz i doradztwa Noble Securities.

30 hojnych firm na drugi kwartał

W trudnym I kwartale nasz portfel spółek dywidendowych wygrał z szerokim rynkiem akcji o prawie 5 pkt proc. Na które firmy eksperci z biur maklerskich radzą postawić w najbliższych trzech miesiącach?

27 ciekawych spółek do portfela dywidendowego na I kwartał

Firmy z naszego zestawienia w zeszłym roku zdecydowanie wygrały z rynkiem. Na które przedsiębiorstwa eksperci radzą postawić w najbliższych miesiącach?

28 dywidendowych tygrysów do portfela na IV kwartał

W niespokojnych czasach solidne spółki z potencjałem wypłaty dywidendy są na wagę złota. Eksperci z sześciu biur maklerskich wskazali faworytów na końcówkę roku.

Spółki dywidendowe wygrywają z rynkiem

W ostatnich miesiącach indeksy giełdowe radziły sobie znakomicie, ale portfel dywidendowy „Parkietu" wypadł jeszcze lepiej. Na które firmy eksperci radzą postawić w najbliższym okresie?

23 giełdowe typy brokerów do portfela na II kwartał

Wszystkie biura maklerskie typujące spółki do naszego dywidendowego zestawienia w minionych okresach zdecydowanie wygrywały z rynkiem. Na które firmy radzą postawić w najbliższych trzech miesiącach?

Pytania do... Sobiesława Kozłowskiego

dyrektora departamentu analiz i doradztwa Noble Securities

25 tytanów do portfela dywidendowego na IV kwartał

W minionym kwartale wskazania analityków zdecydowanie wygrały z rynkiem. Stopę zwrotu podbili reprezentanci sektora nowych technologii. Które spółki są faworytami na najbliższe miesiące?

25 galopujących rumaków do portfela dywidendowego

W ostatnich trzech miesiącach analitycy znokautowali rynek. Wszystkie typujące biura do naszego portfela osiągnęły lepszą stopę zwrotu od WIG. Które spółki są ich faworytami na III kwartał?

24 dywidendowych wybrańców do portfela na pierwszy kwartał

Biura maklerskie, typujące spółki do naszego portfela, w zeszłym roku zdecydowanie wygrały z rynkiem. Na które firmy radzą postawić w najbliższych miesiącach?

28 dywidendowych spółek skazanych na zwyżki

Nie wszystkim biurom maklerskim udało się zakończyć III kwartał na plusie, ale średnia stopa zwrotu z całego portfela „Parkietu" była wyższa od zmiany WIG. Przed nami ostatnie miesiące 2019 r. Na kogo stawiają eksperci?

31 ciekawych spółek do portfela na III kwartał

Sezon dywidendowy w pełni. Inwestorzy mają w czym wybierać, a dodatkową pomocą mogą być dla nich wskazania analityków. W II kwartale ich spółki wygrały z rynkiem. Jakie firmy wytypowali na najbliższe trzy miesiące?