Technologie

CI Games: Trwają prace nad nowymi grami

Za kilka miesięcy ma się rozpocząć globalna kampania reklamowa „Lords of the Fallen 2", czyli kluczowego projektu CI Games. To nad nim aktualnie pracuje największa część zespołu. W sumie studio zatrudnia ponad 150 osób.
Foto: materiały prasowe

W poniedziałek notowania CI Games spadały. Po południu za akcję trzeba było zapłacić niespełna 1,7 zł po spadku kursu o ponad 3 proc. Widać było wzmożony obrót. Tylko w pierwszej połowie sesji właściciela zmieniło ponad półtora miliona akcji studia. Opublikowało ono wyniki za III kwartał 2021 r. W ocenie analityków BM PKO BP był to dla CI Games dobry okres, z dość mocną sprzedażą gry „Sniper Ghost Warrior Contracts 2".

Zarząd informuje, że obecnie kluczowymi projektami w grupie są wspomniane już „Lords of the Fallen 2", kolejna część snajperskiej serii oraz zapowiedziana niedawno gra, za której produkcję odpowiada spółka BatFields. Na obecnie produkowane gry CI Games wydało do tej pory ponad 50 mln zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup e-prenumeratę Parkietu i poznaj pakiet korzyści!
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.