Technologie

Gry. Premiera goni premierę

We wtorek zadebiutuje „Jet Kave Adventure", czyli kolejna produkcja na konsolę Nintendo Switch autorstwa krakowskiego 7Levels.
Foto: Adobestock

Od tego, jak sobie poradzi, w dużej mierze będą zależały wyniki notowanego na NewConnect studia. Jego zarząd podkreśla, że podczas ostatnich targów branżowych w Kolonii spółka rozmawiała z kilkoma potencjalnymi wydawcami, z którymi mogłaby wprowadzić nową grę na rynek japoński.

Wraz z końcem wakacji w branży gier zaczął się gorący sezon. Jeszcze pod koniec sierpnia na rynek trafił „Blair Witch" autorstwa Bloober Teamu, a kilka dni później „Children of Morta" 11 bit studios. W przypadku tej ostatniej przychody po dwóch dniach od premiery przekroczyły nakłady poniesione przez giełdową spółkę. Z kolei kilka dni temu na rynek trafiła gra „Green Hell" Creepy Jar. Studio informuje, że sprzedaż przebiega zgodnie z założeniami.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.