Technologie

Cherrypick Games ze wzrostem przychodów

Notowany na NewConnect deweloper gier mobilnych, wypracował w I kwartale 1,35 mln zł przychodów netto ze sprzedaży - blisko 30 proc. więcej rok do roku. Zysk netto spółki wyniósł 144 tys. zł wobec 328 tys. zł rok do roku.
Foto: Adobestock

W minionych miesiącach studio koncentrowało się na finalizacji projektu opartej na inteligentnych rozwiązaniach autorskiej platformy Cherrystream, która stwarza możliwość budowania interakcji pomiędzy streamerami a ich odbiorcami. Spółka prowadziła również rozmowy z amerykańskim partnerem, firmą Skillz, w zakresie opracowania kilku gier w wersji e-sportowej na urządzenia mobilnych. Podpisano kontrakt dotyczący stworzenia e-sportowej wersji Solitaire: Wildlife Adventures i Touchdown Hero. Spółka pracuje również nad autorską wersją popularnego na całym świecie pasjansa Solitaire, którego premiera planowana jest na przełomie drugiego i trzeciego kwartału.

- Wypracowane od stycznia do marca wyniki są dla nas zadowalające, szczególnie wziąwszy pod uwagę, że w tym okresie nie miała miejsca żadna premiera. Wkrótce ukaże się także nasza wersja pasjansa Solitaire – mówi Marcin Kwaśnica, prezes Cherrypick Games.

W piątek po 9 walory spółki kosztowały 38 zł.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.