REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Na co stawia ML System?

Dawid Cycoń, prezes ML System, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.
Foto: parkiet.com

ML System oferuje innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem. Firma rozwija przełomowe technologie, w tym ultralekkie szkło budowlane – Ultra PV oraz produkt Quantum Glass - fotowoltaiczne szyby zespolone oparte o kropki kwantowe, które wytwarzają prąd. Spółka zadebiutowała na GPW pod koniec czerwca 2018 r. pozyskując z rynku ok. 34 mln zł. Kurs jej akcji jest teraz 15 proc. niżej od ceny z IPO. Kapitalizacja firmy wynosi 130 mln zł.

Z prezesem Dawidem Cyconiem, porozmawiamy m.in. o tym, jak firma wykorzystuje kapitał pozyskany z emisji akcji? Na jak długo ma zapewnione finansowanie? Zapytamy o rozpoczętą pilotażową produkcję ultracienkich żaluzji (tzw. lameli) w ramach projektu Ultra PV oraz o przebieg budowy zakładu powstającego w ramach projektu Quantum Glass. Kiedy ruszy produkcja i sprzedaż? Jaki potencjał mają produkty spółki? Prezesa ML System zapytamy też o portfel zamówień na 2019 r. i na 2020 r. oraz o spodziewane wyniki w rym roku. Jak zarząd zamierza zwiększyć marżę? O ile może wzrosnąć eksport?  Które kraje są na celowniku?  Czy regulacje unijne oraz wzrost cen prądu będą wpływać na wzrost popytu na produkty spółki?

O godz. 12.00 zapraszamy na parkiet.com i rp.pl, a potem na nasz kanał na YT.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA