REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Prezes Geotransu o planach i strategii firmy

Przemysław Weremczuk, prezes Geotransu, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.
Foto: parkiet.com

Geotrans to jedna z gwiazd notowana na NewCconnect i nie jest to producent gier wideo czy firma biotechnologiczna. Od dołka z marca kurs akcji spółki wzrósł o około 400 proc., a w ciągu ostatnich 12 miesięcy o ponad 1100 proc. Kapitalizacja spółki sięga już 180 mln zł. Firma działa na rynku ochrony środowiska, zajmuje się zagospodarowaniem odpadów poprocesowych.

Z prezesem Przemysławem Weremczukiem, który pośrednio kontroluje Geotrans, porozmawiamy m.in. o tym, na czym zarabia spółka, co przyczyniło się do rekordowych wyników finansowych za II kwartał, czy uda się utrzymać wysoką rentowność w kolejnych miesiącach, czy firma będzie się dalej dzielić zyskami z akcjonariuszami? Zapytamy o najważniejsze cele nowej strategii, na którą pracuje zarząd i o współpracę z Columbus Energy. Poprosimy też prezesa o komentarz do sprzedaży przez jego fundusz Eco Ventures około 10 proc. akcji Geotransu (teraz kontroluje niecałe 40 proc.) w drugiej połowie czerwca po cenie dużo niższej niż na giełdzie.

O godz. 12.00 zapraszamy na parkiet.com i rp.pl oraz na nasz kanał na YT.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA