REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Parkiet PLUS

Konferencja Izby Domów Maklerskich | Święto rynku kapitałowego coraz bliżej

Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa, 20. konferencja Izby Domów Maklerskich. Od 5 do 8 marca o przyszłości rynku kapitałowego w Bukowinie Tatrzańskiej rozmawiać będą przedstawiciele branży maklerskiej, inwestorów, spółek, banków, organów administracji rządowych, giełd i instytucji rozliczeniowych, organizacji biznesu i samorządowych. W tym roku konferencja będzie się odbywała pod hasłem „Rozwój potrzebuje kapitału – rynek kapitałowy dla infrastruktury i innowacji". Organizatorzy podkreślają bowiem, że polska gospodarka stoi dziś przed wyzwaniami związanymi z kolejnym etapem finansowania niezbędnych inwestycji infrastruktury publicznej i prywatnej w sektorach krytycznych dla dalszego zrównoważonego rozwoju gospodarczego kraju. Jak dodają, rynek kapitałowy może natomiast pełnić ważną rolę w finansowaniu kluczowych projektów publicznych i prywatnych, wykorzystując do tego krajowy kapitał.

Podczas konferencji nie zabraknie na pewno tematów związanych ze strategią rozwoju rynku kapitałowego czy też programem PPK. Jej ważnym punktem będzie również przedstawienie wyników badania relacji inwestorskich w spółkach z WIG30, które „Parkiet" prowadzi wspólnie z IDM.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA