REKLAMA
REKLAMA

Oszczędzanie

W skrócie: Coraz więcej bankowych ułatwień, coraz mniej gotówki

Foto: 123rf

Bez gotówki | Bank BNP Paribas kontynuuje unowocześnianie swoich oddziałów i konwersję na placówki bezgotówkowe w ramach strategii wdrażania rozwiązań cyfrowych. W takim formacie funkcjonują obecnie 43 oddziały banku. 1 lipca uruchomionych zostało 57 kolejnych, na przełomie września i października – 43. W rezultacie pod koniec września bank będzie przyjmował swoich klientów w 143 oddziałach bezgotówkowych. Ich liczba stanowić będzie niemal 1/3 całej sieci. W takich placówkach konsultanci mają więcej czasu na obsługę klientów, którzy oczekują porady lub chcą skorzystać z bardziej złożonych produktów banku. – Klienci coraz chętniej korzystają z rozwiązań bezgotówkowych, pandemia dodatkowo wzmocniła ten trend. Dlatego przyspieszamy realizację planu i już w 2020 roku przeprowadzimy konwersję części oddziałów, które pierwotnie miały się przekształcić w ciągu najbliższych dwóch lat – podkreśla Adam Orzechowski, dyrektor Biura Transformacji i Rozwoju Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas.

Auto z banku | Grupa Kapitałowa PKO BP wprowadza pierwszą w Polsce bankową platformę do zakupu samochodów nowych i używanych – Automarket. Na platformie klienci otrzymują dostęp do sprawdzonych technicznie, wyselekcjonowanych i objętych gwarancją aut, które będą mogli w prosty sposób sfinansować. Automarket jest pierwszą w Polsce internetową platformą do zakupu samochodów, zintegrowaną z elektronicznymi kanałami banku: serwisem iPKO i aplikacją mobilną IKO. Dostępne na niej auta pochodzą zarówno z zasobów Grupy Kapitałowej Banku, jak i od dilerów samochodowych od lat współpracujących ze spółkami Grupy. PKO Leasing ma w planach sukcesywne rozbudowywanie partnerstw z dilerami.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA