REKLAMA
REKLAMA

Kryptowaluty

Wiadomości ze świata bitcoina i blockchaina

Foto: Adobestock

Libra zagrożona? | Jak donosi Agencja Reutera, szef Fedu Jerome Powell uważa, że projekt kryptowaluty Facebooka nie może być kontynuowany dopóty, dopóki nie zostaną rozwiane obawy o prywatność, pranie pieniędzy, stabilność i ochronę konsumentów. Ponadto w mediach pojawiła się informacja, że ze względów regulacyjnych nie będzie możliwe wprowadzenia libry w Indiach.

Visa inwestuje w kryptowaluty | Największy na świecie dostawca usług płatniczych wziął udział w drugiej rundzie finansowania startupu Anchorage, który oferuje usługi związane z zabezpieczaniem depozytów w kryptowalutach. Startup zebrał łącznie 40 mln USD. Oprócz Visy kasę wyłożyły Blockchain Capital oraz Andreessen Horowitz.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA