Kongres Parkietu

Kongres „Parkietu” – co czeka rynki i gospodarkę?

Najlepsi ekonomiści, analitycy giełdowi, prezesi i przedstawiciele firm będą gościć na Kongresie „Parkietu”. Na wydarzenie zapraszamy 25 listopada do warszawskiego biurowca Warsaw Spire.

Warsaw Spire

Foto: materiały prasowe

Dokąd zmierza gospodarka, czy unikniemy kryzysu? Akcje, obligacje, surowce, nieruchomości, a może jeszcze inne aktywa – w co warto teraz inwestować? Jak spółki mogą zadbać o swoich inwestorów? Jakie perspektywy mają polskie fintechy? Czy na rynku nieruchomości wciąż można zarabiać?

Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Nie może Cię z nami zabraknąć. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do rejestracji.

Wstęp na Kongres jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestrację prowadzimy pod adresem: parkiet.com/kongres

Kongres poprowadzą dziennikarze „Parkietu", w tym gospodarze programu #PROSTOzPARKIETU.

Tradycyjnie jesienią zapraszamy wszystkich zainteresowanych gospodarką, szeroko pojętym rynkiem kapitałowym i finansami na spotkanie z ekspertami w tych dziedzinach. Nasz Kongres „Parkietu" to doskonała okazja do skonfrontowania swoich opinii z tym, co o bliższej i dalszej przyszłości na rynkach i w gospodarce sądzą najlepsi w Polsce specjaliści od inwestycji i ekonomiści, a także przedstawiciele czołowych firm giełdowych.

Porozmawiamy także o przyszłości programów lojalnościowych dla inwestorów. Zastanowimy się, jak konstruować takie programy, by były atrakcyjne. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czego oczekują akcjonariusze od spółek i czy tego typu inicjatywy mogą przywrócić modę na inwestowanie.

Skupimy się również na fintechach. Czy Polska jest dobrym miejscem dla firm technologicznych z branży finansowej? Czego takie firmy potrzebują do rozwoju? Zastanowimy się, skąd mogą brać finansowanie, a także czy fintechy i banki są dla siebie konkurencją, czy też mogą żyć w symbiozie.

Ostatni z paneli dyskusyjnych będzie poświęcony rynkowi nieruchomości. Czy zgodnie z niektórymi opiniami zaczyna się na nim tworzyć bańka, czy też wręcz przeciwnie – rynek wciąż jest bardzo atrakcyjny i oferuje sporo szans na zyski?

Data i miejsce – 25 listopada 2019 r., wieżowiec Warsaw Spire, Plac Europejski 1 w Warszawie. Start od godziny 9.30.

Nie czekaj, zarejestruj się już teraz: parkiet.com/kongres

Powiązane artykuły