REKLAMA
REKLAMA

Energetyka

Energa rozkręca program lojalnościowy

Bilety do kina i teatru, wstęp do ośrodków rekreacyjnych, oferty hoteli – to tylko kilka przykładów tego, czym koncern Energa chce przyciągnąć inwestorów indywidualnych do swojego programu lojalnościowego.
Foto: Fotorzepa, Waldemar Kompała

Jak poinformował w środę energetyczny koncern, nowym partnerem programu będzie firma MyBenefit, która w sumie oferuje około 3000 takich świadczeń. Poza wspomnianymi usługami za pośrednictwem prowadzonej przez MyBenefit Kafeterii inwestorzy mieliby też otrzymać prezent: 140 zł, które można swobodnie wydać. Wycofujący się z programu lojalnościowego zachowaliby możliwość korzystania z Kafeterii „jeszcze przez 30 dni".

Energa podkreśla wyjątkowość i atrakcyjność swojego programu. – Do tej pory żadna ze spółek energetycznych notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych nie wyszła do swoich akcjonariuszy z podobną inicjatywą – podsumowywał wiceprezes koncernu ds. finansowych Jacek Kościelniak. – Mogę śmiało powiedzieć, że oferta, jaką obecnie przygotowujemy, będzie się wyróżniać kompleksowością i wyjątkowo szerokim wachlarzem proponowanych inwestorom świadczeń – kwitował.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA