Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Triggo testuje pierwszy prototyp i przewiduje, że w tym roku wypuści serię przedprodukcyjną dziewięciu pojazdów.
Przygotowuje 2-osobowy, elektryczny pojazd, którego głównym nabywcą będą firmy współużytkowania samochodów. Triggo testuje na ulicach pierwszy prototyp i przewiduje, że w tym roku wypuści serię przedprodukcyjną dziewięciu pojazdów.
Napędzany elektrycznie pojazd przystosowany jest do autonomicznego poruszania się. – Tylko w Europie ponad 160 podmiotów pracuje nad systemami automatycznego prowadzenia. Wśród nich będziemy szukać dostawcy systemu dla Triggo. Nasz pojazd idealnie wpisuje się w wymagania rynku Robo-Taxi, a przyznana międzynarodowa ochrona patentowa stwarza unikatowe perspektywy międzynarodowej komercjalizacji – zapewnia założyciel Triggo i autor koncepcji samochodu Rafał Budweil.
Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Już ponad sto firm przeszło z NewConnect na rynek główny. Co najmniej kilkanaście kolejnych ma takie plany. Kto zadebiutuje jeszcze w tym roku?
Na warszawskiej giełdzie zadebiutowała druga w tym roku firma. Jej założyciel planuje szybkie przejęcie na hiszpańskim rynku. A co czeka inwestorów w wakacje?
Dyskonto od ceny maksymalnej i duża redukcja budzą obawy inwestorów, którzy wzięli udział w pierwotnej ofercie akcji producenta odzieży dla służb mundurowych. Czy słusznie, co świadczy o sukcesie IPO i co wydarzy się jeszcze na rynku pierwotnym – pytamy ekspertów.
Spółka chce robić drewno z konopi. Buduje zakład i liczy na pierwsze przychody w 2026 roku.
Ostateczna cena akcji wybierającego się na giełdę producenta odzieży dla służb mundurowych została ustalona na 35 zł.
Producent odzieży i wyposażenia dla służb mundurowych wybierający się na giełdę finalizuje rozmowy z inwestorami instytucjonalnymi. Jak słyszymy, działania związane z ofertą akcji przebiegają zgodnie z planem. Czy dopiszą inwestorzy indywidualni – dopiero się okaże.