REKLAMA
REKLAMA

Banki

Franki: mBank deklaruje spokój, ING Bank Śląski ostrzega

Banki zaangażowane w hipoteki frankowe zapewniają, że dostrzegają ryzyko związane ze sprawami sądowymi. Zaznaczają, że nic nie jest przesądzone.

Zdecydowana większość spraw była rozstrzygana na naszą korzyść – mówi Cezary Stypułkowski, prezes mBanku. Nie ujawnia, ile indywidualnych spraw toczy się przeciw bankowi.

Foto: materiały prasowe

Zarząd mBanku, podobnie jak wcześniej Santandera i Millennium, deklaruje spokój w sprawach frankowych.

Wyroki mogą się zmienić

– Zamieszanie w tej sprawie trwa od ponad pięciu lat. Nie panikujemy. Podchodzimy do sprawy z chłodnym spokojem. Linia orzecznicza polskich sądów nie jest ustabilizowana, jej wykształcenie zajmie jeszcze wiele czasu – mówi Cezary Stypułkowski, prezes mBanku.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA