Reklama

Nie inwestuj w mieszkanie, które tylko udaje apartament

Inwestycje › Nadszedł czas na kupowanie nieruchomości – przekonują eksperci. Warto się zastanowić nad małym mieszkaniem w dobrej dzielnicy albo lokalem komercyjnym.

Publikacja: 15.06.2013 13:00

Znacznie trudniej wynająć apartament niż niewielki lokal z segmentu popularnego

Znacznie trudniej wynająć apartament niż niewielki lokal z segmentu popularnego

Foto: 123RF

Mieszkania? Apartamenty hotelowe? Domy? Powierzchnie komercyjne, a może grunty rolne? W co warto zainwestować?  Zdaniem Marcina Urygi, analityka z firmy Emmerson, nie można z góry wykluczać żadnego segmentu nieruchomości. W każdym z nich trafiają się okazje. – Najgorszy pomysł to mieszkania o nietypowych rozkładach w kiepskich lokalizacjach udające apartamenty – przestrzega Marcin Uryga.     Z kolei Jarosław Jędrzyński, analityk portalu RynekPierwotny.com, ocenia, że inwestorzy powinni raczej unikać lokat w nieruchomości luksusowe. Znacznie trudniej wynająć apartament niż niewielki lokal z segmentu popularnego. – Nie polecam mieszkań większych niż 60 mkw., mających więcej niż trzy pokoje – mówi Jarosław Jędrzyński.

Pozostało jeszcze 92% artykułu

Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Parkiet PLUS
Mikołajkowy prezent dla kredytobiorców od RPP. Ale nie dla deponentów
Materiał Promocyjny
Inwestycje: Polska między optymizmem a wyzwaniami
Parkiet PLUS
Czy polskie społeczeństwo w sferze finansowej postępuje uczciwie?
Parkiet PLUS
Inwestorzy nie boją się o obligacje deweloperów
Parkiet PLUS
Konsumpcja zaczyna hamować wzrost oszczędności
Materiał Promocyjny
Jak producent okien dachowych wpisał się w polską gospodarkę
Parkiet PLUS
Po dwóch latach Europejska Emerytura dała ponad 30-proc. stopę zwrotu
Parkiet PLUS
Miliardowe zyski banków. To ostatni tak dobry kwartał przed podwyżką CIT?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama