W wakacje HM Inwest przeniósł się z NewConnect na rynek główny GPW, dołączając do deweloperskiej ekstraklasy. Przeprowadzce nie towarzyszyła emisja akcji. Jaki jest cel wejścia na GPW i jakie są plany rozwoju w najbliższym czasie?
Wejście na rynek główny to naturalny etap rozwoju. Historia spółki rozpoczęła się od mojej jednoosobowej działalności gospodarczej w 1996 r., spółką publiczną jesteśmy od 2013 r. po wejściu na NewConnect. Mamy ambitne plany rozwoju, które chcielibyśmy realizować we współpracy z inwestorami, a ci oczekują lepszej płynności, niż oferuje NewConnect.