Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Tak wyraźne spadki można wiązać z trwającą ofertą publiczną akcji Cormaya, który oferuje do objęcia 16 695 541 walorów serii L. Oferta jest skierowana do akcjonariuszy zależnej firmy Orphee, którzy mogą opłacić akcje nowej emisji Cormaya posiadanymi akcjami Orphee. W ostatnich dniach pod presją podaży były też walory Orphee notowane na NewConnect.
Przypomnijmy, że zgodnie z ustalonym parytetem jeden walor Orphee stanowić będzie wkład niepieniężny na pokrycie 0,80 akcji Cormaya. Zapisów na akcje inwestorzy mogą dokonywać w punktach obsługi klienta DM BOŚ do 15 września.
Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Popyt na usługi medyczno-diagnostyczne systematycznie rośnie. Widać to w wynikach branży. Wraz z przychodami i zyskami rosną też notowania giełdowe. Czy rynek już zdyskontował dobre perspektywy dla takich firm, jak Diagnostyka, Voxel czy Enel-Med?
Zarząd ma ciekawy projekt budowy holdingu biotechnologicznego – mówi Michał Lach.
Zdaniem analityków spółka będzie miała się czym pochwalić w tym sezonie wynikowym. Czy jej notowania wrócą na wzrostową ścieżkę?
Zarząd medtechu zapowiada dalszy wzrost przychodów powtarzalnych z nowych kontraktów.
Z początkiem czwartkowej sesji inwestorzy rzucili się do zakupów akcji Poltregu, w wyniku czego kurs rósł nawet o blisko 10 proc. Przekonały ich pozytywne wieści, które napłynęły ze spółki.
Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zezwoliła na wycofanie z obrotu na rynku regulowanym, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, akcji EMC Instytut Medyczny z dniem 8 sierpnia 2025 r., podała Komisja.