Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr 12 / 2025
Data sporządzenia: 2025-05-09
Skrócona nazwa emitenta
GRUPA KAPITAŁOWA IMMOBILE S.A.
Temat
Ujawnienie stanu posiadania akcji przez znaczącego Akcjonariusza
Podstawa prawna
Art. 71 Ustawy o ofercie - wnioski o zwolnienie z obowiązku przekazania zawiadomienia, o którym mowa w art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie
Treść raportu:
Grupa Kapitałowa IMMOBILE Spółka Akcyjna (dalej „Spółka”) informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 09 maja 2025 roku otrzymała od „Fundacji Rodziny Jerzych” Fundacji Rodzinnej (dalej „Akcjonariusz”) zawiadomienie z informacją, iż w wyniku wezwania dobrowolnego do zapisywania się na sprzedaż akcji Spółki ogłoszonego przez porozumienie, o którym mowa w art. 87 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, tj. Akcjonariusza, Rafała Marii Jerzy, Mikołaja Marii Jerzy, MJT spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Marcelewie, Francois Gros, Filon spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bydgoszczy oraz FG International Investment Holding Limited z siedzibą w Ta’Xbiex na Malcie, udział Akcjonariusza w ogólnej liczbie głosów z akcji Spółki przekroczył 50% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu w Spółce. Pełna treść zawiadomienia stanowi załącznik do niniejszego raportu.
Jednocześnie wypełniając obowiązek Akcjonariusza wynikający z art. 6 kodeksu spółek handlowych, Akcjonariusz poinformował, że w wyniku w/w transakcji powstał stosunek dominacji Akcjonariusza wobec Spółki, o którym mowa w art. 4 §1 pkt 4) ppkt a) kodeksu spółek handlowych.
Załączniki
Plik Opis

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE>>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2025-05-09 Piotr Fortuna Członek Zarządu
2025-05-09 Paweł Mirski Członek Zarządu