Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Największe spółki, takie jak Coca-Cola, Visa czy Procter & Gamble, są sponsorami zaczynających się w przyszłym tygodniu zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie. Okazuje się, że na nic zdały się zarówno protesty organizacji humanitarnych, jak i dyplomatyczny bojkot rządu USA.
– Wydaje się, że wszystkie akcje promocyjne przebiegają normalnie. Dosłownie tak, jakby schowali głowy w piasek – twierdzi Mandie McKewon, dyrektorka w International Tibet Network, organizująca protesty przeciwko spółkom. Taktyka ta jest bardzo popularna, ponieważ na przykładzie potknięć innych firm widać, jakie konsekwencje mogą nieść nieprzemyślane kroki. W przeszłości w Chinach zbojkotowano m.in. marki Nike czy Adidas za wyrażenie obaw co do przymusowej pracy Ujgurów. GSU
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Adminstracja Trumpa postawiła na większe interwencje rządowe w prywatne biznesy. Było to spowodowane koniecznośc...
- Pracujemy nad tym, jak możemy pomóc inwestorom: uprościć wszystko, uczynić inwestowanie bardziej adekwatnym, b...
Liczba Amerykanów składających nowe wnioski o zasiłek dla bezrobotnych spadła w zeszłym tygodniu do najniższego...
BlackRock i Bank of America twierdzą, że boom na sztuczną inteligencję nie jest jedynie spekulacyjną manią Nie j...
Saxo Bank przedstawił swój zestaw corocznych Szokujących Prognoz. Jedna z nich dotyczy Polski i przewiduje, że g...
Południowokoreański parkiet będzie mógł uznać ten rok za bardzo udany. Mocno on skorzystał na globalnym boomie z...