Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
W ankiecie przeprowadzonej wśród 100 największych japońskich spółek 84 przyznały, że pracują nad stworzeniem odpowiedniej polityki uwzględniającej osoby z mniejszości seksualnych. Jednak aż 70 firm stwierdziło, że mają trudności z odnalezieniem problemów, z którymi muszą się zmagać wspomniane osoby. – Dokonujemy przeglądu naszego pakietu socjalnego dotyczącego m.in. urlopów rodzicielskich czy dodatków mieszkaniowych. W ten sposób chcemy podkreślić, że traktujemy osoby tej samej płci jak małżonków – wyjaśnił Kengo Sakurada, prezes firmy ubezpieczeniowej Sompo Holdings.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
W wielu obszarach związanych z rozwojem technologii AI oraz potrzebnej dla niej infrastruktury prowadzą obecnie...
Prezydent USA Donald Trump ogłosił, że zawęził poszukiwania nowego prezesa Rezerwy Federalnej do dwóch osób: Kev...
Federalny Urząd Statystyczny podał ostateczne dane dotyczące inflacji w Niemczech. Wyniosła ona w listopadzie 2,...
Brytyjska gospodarka niespodziewanie skurczyła się o 0,1 proc. w ciągu trzech miesięcy do października – wynika...
W 2035 r. co czwarta osoba w Niemczech będzie miała 67 lat lub więcej – wynika z prognozy demograficznej Federa...
Rynki finansowe elektryzują doniesienia o planowanym na czerwiec debiucie giełdowym SpaceX. Choć Elon Musk znany...