REKLAMA
REKLAMA

Handel i konsumpcja

HubStyle: Przybędą kolejne marki

– Obecnie testujemy kolejne dwie nowe marki. W zależności od analiz ich potencjałów sprzedaży podejmiemy decyzję o wprowadzeniu ich na rynek – mówi Wiktor Dymecki, dyrektor finansowy HubStyle, firmy sprzedającej odzież w internecie.

Wiktor Dymecki, dyrektor finansowy HubStyle.

Foto: Archiwum

Dodaje, że spółka koncentruje się na wzroście sprzedaży i rozwoju już obecnych na rynku brandów. – Sprzedaż wprowadzonej w grudniu sportowej marki Cardio Bunny systematycznie rośnie. Jesteśmy z niej zadowoleni, mimo że pierwsza kolekcja nie była bardzo rozbudowana. Odbiór nowej kolekcji jest bardzo dobry – dodaje. W najbliższych tygodniach firma planuje uruchomić w pełnym wymiarze sprzedaż marki Emente, która także debiutowała w grudniu.

Głównym brandem jest Sugarfree, który zdaniem spółki na dobre zadomowił się na polskim rynku modowym. – Dynamika sprzedaży utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Czwarty kwartał tradycyjnie należy do najlepszych dla branży e-commerce i tak było również tym razem. Tendencja ta utrzymuje się również na początku tego roku. Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do rozwoju Sugarfree w 2016 r. Do sprzedaży już trafia nasza nowa kolekcja. W tym roku chcemy rynek zaskoczyć wieloma ciekawymi projektami w limitowanych seriach. W najbliższych kwartałach planujemy uruchomienie anglojęzycznej wersji sklepu internetowego – zapowiada Dymecki.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
50% rabatu na dostęp do serwisu parkiet.com
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA