REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

To jeszcze nie koniec wydatków na grunty

zbigniew juroszek | z prezesem i głównym akcjonariuszem Atalu rozmawia Adam Roguski
Foto: Archiwum

Jak długo jeszcze może utrzymać się bardzo dobra koniunktura na rynku deweloperskim?

Statystyki mówiące o liczbie mieszkań czy powierzchni przypadającej na rodzinę w Polsce należą do najniższych w Europie. W najbliższych kilku lub nawet kilkunastu latach będziemy dalej nadrabiać zaległości – od lat 70. do końca lat 90. zeszłego wieku budownictwo mieszkaniowe praktycznie nie istniało w Polsce. Odkąd możliwości finansowe Polaków się poprawiły, a pieniądz stał się tańszy, to nadrabiamy zaległości.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do serwisu parkiet.com
    Otrzymujesz dostęp do serwisu www.parkiet.com:
  • sekcje „Wiadomości, Fundusze inwestycyjne, Analiza Techniczna, Kryptowaluty oraz Notowania”,
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
Kup teraz

Powi�zane artyku�y

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA